Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran muhteşem benzer şehir olması sebebiyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz müşterek atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı vakit etmek ayrılmış ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde tam eş intiba bırakacaktır. mükemmel tek tecrübe ile okşayıcı İstanbul’u en kazançlı şekilde saymak detaylı bilgi al istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, tekne kiralama iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam tek güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en yerinde şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe kadar anık ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar